Zawodnicy UKS ARKADY RASZKÓW NA MISTRZOSTWACH MORAW w biegu na orientację PTENI 12-13.04.2008 CZECHY

16 kwietnia 2008

2008-04-16

W dniach 12-13.04.2008 w miejscowości Pteni koło Ołomuńca w Czechach odbyły się Mistrzostwa Moraw w indywidualnym i sztafetowym biegu na orientację. Startowała w nich 16 - sto osobowa ekipa zawodników Justyny i Adama Dutkowskich z UKS Arkady Raszków, reprezentująca Wielkopolski Team Juniorów.

W silnej stawce ponad 1000 zawodników z 15 krajów znakomicie spisali się Raszkowscy orientaliści:

23 miejsce AGATA KAROLCZAK

Jeszcze lepiej wypadli zawodnicy z Raszkowa w niedzielę 13 kwietnia 2008 roku, biegając w sztafetach razem z kolegami z innych klubów reprezentując barwy Wielkopolski. Sztafeta juniorów w składzie której biegał MIKOŁAJ DUTKOWSKI zajęła 3 miejsce. 6 miejsce w kategorii młodzików zajęła sztafeta, w składzie której biegali DAWID SOBCZAKMIKOŁAJ WAWRZYNIAK. 5 miejsce zajęła sztafeta młodziczek, w której biegały DOMINIKA BRAJERKINGA SKOCZYLAS, a 6 miejsce zajęła sztafeta w składzie MARTA PUC, JUSTYNA PUC oraz AGATA KAROLCZAK. W kategorii juniorek 15 miejsce zajęły BARBARA DUDZIŃSKAMARTA MAŚLIŃSKA, 17 miejsce zajęły VIOLETTA SKOCZYLASHELENA MISTEWICZ, a 18 były ANNA NADOBNADOMINIKA SZCZEPANIAK. Sztafeta juniorów, w której biegał MIKOŁAJ ŻURKIEWICZ  zajęła 17 miejsce. Ostatnią kategorią, w której startował DAWID PIASECKI z Raszkowa jest tzw. kategoria otwarta MIX. Sztafeta z jego udziałem zajęła 19 miejsce. Biorąc pod uwagę młody wiek biegaczy oraz brak w naszych okolicach tak trudnych terenów w jakich zawodnicy UKS ARKADY startowali w Czechach, wyniki należy uznać za bardzo z udane. Miejmy nadzieję, że następne starty przyniosą wychowankom Justyny i Adama Dutkowskich kolejne sukcesy.