AKTUALNOŚCI Drukuj

Podsumowanie roku 2023 w UKS Arkady Raszków

Podsumowanie roku 2023 w UKS Arkady Raszków
12 stycznia 2024

W piątek 5 stycznia 2024 roku odbyło się podsumowanie udanego dla klubu, 2023 roku. Spotkanie odbyło się na sali wiejskiej w Ligocie.

W imprezie wzięło udział około 120 osób. Na spotkaniu obecni byli: Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak, przedstawiciel Starosty Powiatu Ostrowskiego, sponsorzy, przyjaciele naszego klubu, zawodnicy i ich rodzice często będący zawodnikami naszego klubu oraz sympatycy.

Przybyłych gości przywitał prezes UKS Arkady Adam Dutkowski, który podziękował wszystkim, którzy wsparli w tym roku działalność klubu oraz pogratulował zawodnikom, osiągniętych sukcesów. Następnie wręczono podziękowania sponsorom, dzięki którym raszkowski klub mógł w minionym roku prowadzić działalność. W 2023 roku zawodnicy wzięli udział w zawodach w Polsce i Czechach, spędzając na wyjazdach 70 dni.

Pamiątkowymi medalami udekorowano również gości w różnych kategoriach. Medale otrzymali  sponsorzy, którzy byli często wychowankami klubu, przyjaciele wspierający klub, zawodnicy reprezentujący UKS Arkady oraz niezawodni, kibicujący rodzice, zaangażowani często w przejazdy na zawody. Uhonorowani zostali także sympatycy i dorośli członkowie wspierający UKS Arkady.

Autor: Ilona Szczucka
Powrót